تجهیزات شبکه و ارتباطات سیار

بازدید: 4775
پرینت

شرکت سامان ارتباط سهند (سیسکام)  نماینده رسمی فروش محصولات دیتاشین در استان آذربایجانشرقی

 

 

فروش تجهيزات شبکه

 

يکي از نيازهاي اساسي متخصصین و مهندسان کامپيوتر بخصوص شبکه کاران، تامين تجهيزات شبکه و سیستم های ارتباطی  مورد نياز آنها با قيمت و کيفيت مناسب ميباشد که اين امر معمولا مستلزم صرف زمان و هزينه زيادتر از حد معمول مي باشد. از اين رو شرکت سامان ارتباط سهند بر آن شد تا با ارائه تجهيزات متنوع شبکه ، رک و سرور ، گامي در جهت رفع نيازهای فوق بر داشته و محصولات مورد نظر را با قيمت مناسب و در سريع ترين زمان ممکن، در اختيار شبکه کاران عزیز قرار دهد.

براي کسب اطلاعات فروش  تجهيزات مورد نظر خود، با شماره زير تماس حاصل فرماييد: 2250616-0421

 

 

 

 

طراحي، نصب و راه اندازي شبكه هاي كامپيوتري

شبكه هاي كامپيوتري، يكي از مفيدترين ابزارهاي كاهش و كنترل هزينه ها و از بعد ديگر، افزايش سرعت در ارائه خدمات و بالا رفتن راندمان كاري در سازمان ها و شركت ها مي باشند. مديران با استفاده از اين تكنولوژي به راحتي و در حداقل زمان به تمامي منابع، كاركنان و ... دسترسي داشته و قادر به ارائه مديريت فراگير و كنترل تمامي امور در مركز تحت نظارت خود خواهند بود.

با توجه به مزاياي فوق و ضرورت استفاده از اين ابزار، شركت تدبير گران پويا پرداز آمادگي خود را جهت همكاري در زمينه ارائه خدمات مشاوره، طراحي، نصب و پياده سازي شبكه هاي مختلف كامپيوتري در سازمانها و شركتها اعلام مي دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 2250616-0421

برخی از مشتریان شرکت