درباره کوییک هیل

بازدید: 4016
پرینت

شرکت سامان ارتباط سهند نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش کوییک هیل در استان آذربایجان شرقی

quickheal s

 

 درباره شرکت کوییک هیل

Quick Heal Technologies : تأمين كننده اصلي ابزار آنتي ويروس ، Internet Security و پيشرو آنتي ويروس در هند است . يك شركت خصوصي است كه در سال 1993 تاسيس شده و از آن زمان در حال بررسي و توسعه نرم افزارهاي آنتي ويروس بوده است.

Quick Heal Technologies خانواده محصولات امنيتي كوييك‌هيل را با معيار صنعتي براي امنيت كامپيوترها توليد مي‌كند. محصولات امنيتي كوييك‌هيل توسط مصرف‌كنندگان خانگي، شركت‌هاي كوچك، مؤسسات دولتي و شركت‌هاي بزرگ جهت محافظت رايانه‌ها در برابر ويروس‌ها و ديگر تهديدهاي مخرب استفاده مي‌شود. خدمت‌رساني به ميليون‌ها كاربر در سرتاسر جهان، بيش از 500 نفر از بهترين متخصصين و كارشناس حوزه نرم‌افزار و امنيتي را در 23 شعبه و با دفتر مركزي مستقر در پوناي هند گردهم آورده تا بهترين‌ها را به كاربران خود عرضه كند.

مركز تكنولوژيهاي كوييك‌هيل در پاسخ به تقاضاي نرم افزار آنتي‌ويروس شكل گرفت و به طور موفقيت آميزي با رشد فزاينده‌‌ي مشكلات آنتي ويروس مقابله كرد و گزينه قابل اعتماد براي كاربران كامپيوتر و محصولي مقرون به صرفه شد. شركت تكنولوژي هاي كوييك‌هيل با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و سازگاری با نیازهای همیشه در حال تغییر مصرف کنندگان متمرکز شده است . Quick Heal با دارا بودن شبكه توزيع در بيش از 60 كشور جهان مشغول عرضه و پشتيباني از محصولات كوييك‌هيل مي‌باشند.

 

چشم انداز جهانی

 

امروزه شركت تكنولوژيهاي كوييك‌هيل، از چند طرق موفقيت و اعتبار خود را در نقش آنتي‌ويروس جهان به دست آورده‌است . اين براي شركت، طلوع يك چشم‌انداز جديد است كه فقط رهبري صنعت پيشرفته را بر عهده ‌ندارد بلكه نقش مهمي در رقابت استعداد‌هاي جهاني و نياز‌هاي حال حاضر دنيا ايفا مي‌كند.

 

اين به معناي يك تلاش منظم براي رسيدن به سطوح عالي و تلاش برای دریافت عنوان موفق‌ترين شركت‌هاي جهان مي‌باشد.

همچنين رقابت با محصولات خوب و مطرح بازار جهاني. ما در شركت تكنولوژيهاي كوييك‌هيل براي رسيدن به اين موفقيت سخت در تلاشیم و زمینه را براي رسيدن به استاندارد‌هاي جهاني آماده کرده ایم – از مهندسی نرم‌افزار و مراحل بهينه‌ي كيفيت تا محصولاتي كه در عملكرد عالي هستند – از ارتباط مؤثر‌ تا رشد در شبكه جهاني و استراتژي‌هاي موفق در بازار.

 

ما با چند ويژگي برتر در رده‌هاي بالاي جهان قرار داريم و در حال حاضر مرز‌هاي جديد را جستجو مي‌كنيم .

 

جوایز و تاییدیه ها

top-line top-line top-line top-line top-line top-line

Quick Heal Internet Security 2010 موفق به دريافت گواهي Anti-Virus Desktop از انجمن بين المللي ايمني كامپيوتر (ICSA) در سيستم Microsoft Windows XP شد. اين گواهي دريچه تازه اي را از كارايي محصولات كوييك هيل به روي جهانيان مي گشايد. گواهي ICSA Labs يك سيستم ارزيابي با كيفيت بالاست كه اطمينان پذيري محصولات امنيتي را مورد تطبيق قرار مي دهد.

 ICSA Labs، يك شاخه مستقل از Verizon Business ، ارزيابي بي طرف از محصولات قابل فروش را انجام و گواهي ايمني كامپيوتر را ارائه مي دهد. تشكيلات اقتصادي در سراسر جهان به شرايط و ضوابط اين سازمان براي ارزيابي عملكرد محصول و تاييد آن اعتماد كامل دارند.


 

 Virus Bulletin يك نشريه دوره اي مستقل انگليسي است كه با حمايت در برابر ويروس بسيار سروكار دارد . به طور منظم راه حل هاي آنتي ويروس گسترش يافته را براي پايگاههاي ويروس امتحان مي كند . جايزه ویروس بولتین % VB 100 به محصولات آنتي ويروس داده مي شود كه :

-          پيدا كنند همه ويروسهاي In The Wild (وحشي) را در هر دو اسكن On - Demand (طبق تقاضا) و On – Access (طبق دسترسي) در آزمايشهاي مقايسه اي خود .

-          اشتباهي در اسكن كردن فايلهاي تميز نداشته باشند .


 

يك گواهينامه معتبر است كه توسط West Coasts Labs Uk يك سازمان بين المللي اعطا مي شود . Checkmark كيفيت بالا و استاندارد كاربردي قابل اطمينان نرم افزارهاي ايمني را گواهي مي كند .  West Coasts Labs يكي از سازمانهاي قابل احترام IT در جهان است كه محصولات ايمني كامپيوتري را آزمايش و تضمين مي كند . Checkmark شامل يك استاندارد ، يك آزمايش و يك گواهي است . استاندارد يك تست پذيرفته شده در صنعت و در دنياي واقعي است .
 


 

تائيديه‌ي OESISOK از OPSWAT تصديق مي‌كند كه Quick Heal AntiVirus 2013 ، Quick Heal Internet Security 2013 و Quick Heal Total Security 2013 نسخه 14 بر روي همه سيستم‌عاملهاي پشتيباني شده به طور صحيح و كامل نصب شد. هيچ مخربي از آن گزارش نشده و توانايي شناسايي ويروسها و مالويرها را در حد بسيار بالايي داراست. چارچوب OESIS يك استاندارد صنعتي جهت تست و مديريت برنامه‌هاي كاربردي امنيتي در نقاط پاياني دسترسي مي‌باشد.


 

آزمايشگاه‌هاي امنيت كامپيوتر PCSL) PC Security Labs) آنتي‌ويروس توتال سكيوريتي 2009 كوييك‌هيل را با تائيديه‌ي 5-ستاره (بالاترين رنكينگ) ارزيابي شده است. اين گواهي‌نامه به محصولات با امتياز 97 و بالاتر در «تست امنيت كامل PCSL» كه هر دو ماه توسط PCSL برگزار مي‌گردد، اعطا مي‌گردد. اين آزمون اولين تست تركيبي شامل تست اسكن ايستا، تست پويا، تست خطاهاي مثبت ايستا و تست خطاهاي مثبت پويا، مي‌باشد كه همگي را در يك آزمون رقابتي مي‌سنجد. PCSL يك سازمان مستقل پژوهشي مي‌باشد كه بر روي تست نرم‌افزارهاي امنيتي و توسعه استانداردهاي تست متمركز شده است.

bottom-line bottom-line bottom-line bottom-line bottom-line bottom-line

 

جوايز

 

top-line top-line top-line top-line top-line top-line

شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل، شرکت پیشرو امنیت IT، پا را فراتر از هت-تریک سال قبل قرار داد و عنوان اول را در رده مصرف کنندگان آنتی ویروس‌های خانگی و شرکت‌های کوچک و متوسط (SOHO) برای چهارمین سال متوالی بدست آورد. طی یک نظرسنجی آنلاین که توسط مجله CRN برای کانال قهرمانان CRN در سال 2011 انجام شد، برنده آنتی ویروس کوییک‌هیل توانست به عنوان گسترده ترین آنتی ویروس منتشر شده و پرطرفدار، مورد تحسین قرار بگیرد.
کوییک هیل این موفقیت بزرگ را تقریباً بر روی تمامی جنبه های عملکرد حیاتی برند محصول از جمله در دسترس پذیری محصول، نسبت عملکرد به قیمت، سود آوری شبکه توزیع، بازاریابی مشتریان و تبلیغات، بازاریابی شبکه و آموزش، خدمات پس از فروش و مدیریت و سیاست گذاری توزیع به دست آورد.


 

Quick Heal Technologies در فهرست ۵۰ شرکت برتر هند قرار گرفت.

اين برنامه تحت هدايت Deloitte Touch Tohmatsu قرار دارد و فهرستي متشكل از 50 شركت تكنولوژي با رشد بسيار سريع و پويا ارائه مي دهد. كوييك هيل تكنولوژي در رده 16 همین فهرست با رشد 244 % در سه سال اخير قرار گرفت.


 

كوييك‌هيل مقام اول را برای سومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2010 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد. این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد .


 

جایزه " Maharashtra IT – روش نرم افزاری امنیتی منحصر بفرد IT " به Quick Heal Technologies اعطا شد .

 جایزه Maharashtra IT توسط دولت Maharashtra در سال 2004 به یاد و خاطره وزیر سابق، راجیو گاندی بنیان نهاده شد. این جایزه هر سال در 20 اگوست، روز تکنولوژی اطلاعات، جهت گرامیداشت سالروز میلاد او به موسساتIT و شرکتهای Maharashtra برای عملکرد برجسته شان در طی سال گذشته اعطا می شود.


 

Quick Heal Technologies برنده جایزه SME بهترین نوآوری از سوي Business Today در سال ۲۰۱۰ شد.

 مجله پیشگام تجاری Business Today وابسته به India Today group اين جايزه را به تازه ترين تحقيق و بررسي و بهترين مدارج ترقي دارد و شايستگان دريافت آن، نو آوران، مردان پيشرو در عرصه موفقيت و توانمندان علم و دانش مي باشند كه جايگاه ويژه اي در ترويج اهداف و حمايت از تشكيلات اقتصادي كوچك و متوسط SMES دارند ،  اختصاص داد .

اين جوايز توسط Business Today و YES BANK كه يك بانك خصوصي در هند مي‌باشد به كوييك هيل اعطا شد .


 

كوييك‌هيل مقام اول را برای دومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2009 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد. این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد .


 

Quick Heal Technologies ، شرکت پیشروی تولید کننده نرم افزار امنیت اینترنت در هند، به عنوان یکی از صد شرکت برتر آسیایی واجد شرایط دریافت جایزه Red Herring معرفی شد. این جایزه به صد شرکت آسیایی تعلق می گیرد که نوید بخش درخشان‌ترین فردا در عرصه تکنولوژی آسیا باشند. مبنای این برتری عوامل مختلقی نظیر عملکرد مالی، نوآوری تکنولوژی، کیفیت مدیریت، اجرای استراتژی، یکپارچگی در اکوسیستم و تلاش برای تحقیق و توسعه می باشد .

Red Herring یک شرکت رسانه ای جهانی است که ، بهترین نوآوران تکنولوژی جهان، سرمایه گذاران اقتصادی، و مسئولان امور تجاری را در چارچوبهای مختلف گرد هم می آورد. این چارچوبها شامل مجله نوآوری ممتاز، سرویس خبری روزانه آنلاین تکنولوژی، تحقیقات تکنولوژی، و رخدادهای مهم برای پیشگامان تکنولوژی در سراسر جهان می باشد.


 

در ميان ساير نامزدهاي رده ICE & ITeS ، Quick Heal Technologies ، تامين كننده آنتي ويروس پيشروي هند، واجد شرايط دريافت جايزه گشت. امروزه كوييك‌هيل اولين انتخاب قابل اطمينان شركاي امنيت IT براي همه مشتريانشان مي‌باشد. اين شركت وظيفه‌شناسي و ثبات قدم بي اندازه دارد و سياستهاي كاري آن شفاف و خدمات محور است.

 جايزه هندي پديده‌هاي CNBC-TV18 و ICICI Bank حركت نويني در جهت قابليت شكل‌گيري SMEها در هند مي باشد و در كتاب ركوردهاي Limca (كتاب ركوردهاي هندي كه اولين بار در سال 19900 منتشر شد) به عنوان بزرگترين جايزه تجاري از آن ياد شده است. اين جوايز تحت نظر CRISIL ، آژانس پيشروي ارزيابي اعتبار ملي ، مي‌باشد كه روند ارزيابي آن را مديريت مي‌كند. تشكيلات كوچك و متوسط اغلب به عنوان ابزار رشد اقتصادي مورد توجه قرار مي گيرند . 'Emerging India Awards' SME هايي كه بيشترين توانايي رقابت را در عرصه جهاني دارند و فعاليتهاي تجاريشان هم‌راستاي چهره‌هاي بزرگ جهاني است، ارج مي‌نهد.


 

كوييك‌هيل برنده جايزه كانال قهرمانان CRN شد.
كوييك‌هيل برنده جايزه قهرمانان كانال CRN در رسته آنتي‌ويروس (مصرف‌كننده) شد. اين بررسي توسط مجله‌ي قهرمانان كانال CRN به طور ساليانه به برترين شركتها ارائه مي‌گردد و به طور جامع راهكارهاي تامين‌كنندگان و فروشندگان و سرويس‌ها را مورد ارزيابي قرار مي‌دهد


 

كوييك‌هيل جايزه نامبر1 را از مجله معتبر DQ دريافت كرد. اين جايزه بر اساس ارزيابي شبكه‌هاي IDC موسسه DQ، بر روي ميزان رضايت شبكه توزيع به كوييك‌هيل اعطا گشته است. برندگان بر اساس پارامترهاي مختلف از قبيل كيفيت محصول، پشتيباني بازاريابي، پشتيباني پس از فروش، شرايط تجاري، پشتيباني آنلاين، مديريت ارتباطات و تصوير برند توسط همكاران توزيع خود قضاوت شدند .


 

 سازمان صنايع و اتاق بازرگاني بمبئي اعلام كرد شركت تكنولوژيهاي كوييك‌هيل شايستگي گواهينامه جايزه صنعتي پارخه (G.S.Parkhe Industrial Awards) را در سال 2009 بدست آورده است.

 MCCIA شركت تکنولوژی‌هاي كوييك هيل را به اين خاطر انتخاب كرد كه با ايده هاي جديد و محصولات تازه در اين صنعت حضور پيدا مي كند.

 اتاق بازرگاني،صنايع و كشاورزي (Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture ) يك انجمن صنعت برتر هست. اين انجمن 2200 عضو از بخشهاي مختلف دارد مانند صنعت اتومبيل، خدمات اتوماتيك، صنايع الكترونيك، صنايع كشاورزي، تكنولوژي اطلاعات، بيوتكنولوژي، تكنولوژيهاي محيط زيست، صنايع شيميايي و غيره. 

برخی از مشتریان شرکت