کاربران سازمان و شبکه ای

بازدید: 3760
پرینت

حفاظت كامل براي تجارت كوچك و متوسط و سازمان هاي بزرگ


Quick Heal راه حل هاي امنيتي مشخص طراحي شده براي استفاده كاربران در شركتهاي بزرگ و سازمان‌ها را ارئه مي دهد . اين محصولات عملكرد بالا و راحتي فوق العاده و طرح برجسته اي دارند

 

کوییک هیل ادمین کنسول

ac46nboxكوييك هيل ادمين کنسول 4.6 براي مديريت و كنترل ويروس در طول شبكه از هر سايز با هر اتصال مجازي سيستم عامل Windows يا Linux در كلاينتها طراحي شده است.مديريت ادمين کنسول 4.6 كوييك هيل برای استقرار و حفاظت کامل در سراسر شبکه آسان می باشد.Quick Heal Admin Console 4.6 طبق نياز Administrator سيستم براي آسانتر كردن آرايش و حفاظت كامل در طول شبكه طراحي شده است.

كوييك‌هيل ادمين كنسول 4.6 ابزار قدرتمندي است كه با حالت تكنولوژي هنري درست شده است. تكنولوژي  Client – Server با عامل فعال كننده در همه كلاينتها در شبكه كه كاربر را قادر به نصب ، كنترل ، شكل بندي ، آپديت و Uninstall كردن  Quick Heal از راه دور در شبكه مي كند. استفاده از آخرين تكنولوژيها، Deployment و شكل‌بندي را يك كار ساده مي كند، حتي در شبكه‌هاي بدون كنترل گرهاي دامنه (Domain based) و سيستم عامهاي Server .(مطالب بیشتر)

 

 

 

 

کوییک هیل آنتی ویروس سرور

سبك تر | سريع تر | باهوش تر

 

avsr2013كوييك هيل آنتي‌ويروس سرور اديشن به صورت ويژه جهت ارائه محافظتي جامع براي سيستم عامل‌هاي ويندوز سرور مايكروسافت طراحي و بهينه‌سازي شده است. Quick Heal AntiVirus Server Edition امنيت كاملي را براي ويندوز سرورها از همه انواع تهديدات مخرب بدون خطر افتادن عملكرد سرور ارائه مي‌دهد. تكنولوژي اسكن آنتي‌ويروس سرور اديشن با بالاترين عملكرد همراه با مصرف حداقل منابع بهينه‌شده كه برای شبکه های سرورهاي سازمان‌هاي بزرگ با بار سنگين فعاليتي و سیستم های مديريتي و کنترل کننده ای که انتظار یک عملکرد قوی و مستقیم را برای سرورهای تحت حمایتشان دارند، ایده آل است.(مطالب بیشتر)

 

 

برخی از مشتریان شرکت