کوییک هیل آنتی ویروس سرور

بازدید: 4072
پرینت

سبك تر | سريع تر | باهوش تر

avsr2013كوييك هيل آنتي‌ويروس سرور اديشن به صورت ويژه جهت ارائه محافظتي جامع براي سيستم عامل‌هاي ويندوز سرور مايكروسافت طراحي و بهينه‌سازي شده است. Quick Heal AntiVirus Server Edition امنيت كاملي را براي ويندوز سرورها از همه انواع تهديدات مخرب بدون خطر افتادن عملكرد سرور ارائه مي‌دهد. تكنولوژي اسكن آنتي‌ويروس سرور اديشن با بالاترين عملكرد همراه با مصرف حداقل منابع بهينه‌شده كه برای شبکه های سرورهاي سازمان‌هاي بزرگ با بار سنگين فعاليتي و سیستم های مديريتي و کنترل کننده ای که انتظار یک عملکرد قوی و مستقیم را برای سرورهای تحت حمایتشان دارند، ایده آل است.

خرید آنلاین

 

 

 

Optimized antivirus scanning engine

اين ويژگي ویروسها را قبل از آنکه سیستم را آلوده کنند پیدا می کند.

  آنتی ویروس جدید از بسته کوییک هیل در منابع سرور، ساده و سبک و در شناسایی ویروسهای جدید و ناشناخته، باهوش است و عملکرد سرور را بهینه تر می سازد.

  باهوش است چون نقاط حیاتی سیستم را که در معرض آلودگی هستند، اسکن می کند.

  اسکن پس زمینه امنیت سرور و دیگر برنامه ها پراستفاده را ازدست نمی دهد.
 

Virus Protection

از حمله ی ویروس به سرور شما با مانیتور و بلاک پیوسته ی آلودگی در برابر ویروس جلوگیری می کند.

  بلاک و جلوگیری از حملات ویروس ها از طریق ایمیل، دانلودهای اینترنتی، شبکه، پروتکل اف.تی.پی، فلاپی، حافظه های ذخیره(دیتا استورج)، فایل های اجرایی سی.دی و دی.وی.دی و کپی های مشکوک.

  هشدارهای راجع به ویروس ها را روی یک سیستم سرور نمایش می دهد و به شما تنها زمانی که فایل آلوده به ویروس یا یک فعالیت شبیه به ویروس پیدا شد هشدار می دهد.

Data Theft Protection

اطلاعات در سرور با ارزش و اغلب در مقابل دزدی دارای آسیب پذیری است.

  ویژگی «محافظت از اطلاعات» دسترسی به درایوهای متحرک (USB drives, Pen Drives, Memory cards و غیره) را محدود می کند و مانع از نقل و انتقالات اطلاعات از و به سرور به این درایوها می شود.

Email Protection

از آنجایی که ایمیل به طور گسترده ای برای برقراری ارتباط مورد استفاده قرار می گیرد ، ویروسهای جدید از آن به عنوان سکوی پرتاب استفاده می کنند. ویژگی Email Protection جهت تامین حداکثر محافظت به صورت مؤثر برای سرورها طراحی شده است. همچنین فضایی فراهم می کند که مشتریان اصیل و حقیقی ایمیل در پروتکل SMTP باهم به توسعه روابطشان بپردازند. یعنی به هیچ ویروس یا wormی اجازه نمی دهد از سرور شما به عنوان واسطه انتشار آلودگی استفاده کند.

AntiSpam

ویژگی AntiSpam با موتور فیلتر قدرتمندش ایمیلهای ناخواسته و بی ارزش را تحت عنوان Spam فیلتر می کند.

Browsing Protection

ویژگی Browsing Protection مشخصه تازه ای از کوییک هیل است که به شما اجازه می دهد همه ترافیک پروتکل اچ.تی.تی.پی که از وب سایتهای اینترنت می آید را فیلتر و مانیتور کنید. این ویژگی مستقل از مرورگر می باشد و تقریبا اثری بر سرعت مرور وب ندارد.

USB Drive Protection

ویژگی  USB Drive Protection درایوهای متحرک یکی از راههایی است که بدافزارها از طریق آن پخش می شوند. این ویژگی (USB Drive Protection) درایوهای متحرک (کارت های حافظه، Pen Driveها و ...)را امن می کند و از پخش آلودگی توسط بدافزارهای آتوران جلوگیری می کند.

Autorun Protection

Autorun Protection ویژگی جدیدی است که از ورود بدافزارهای آتوران به سرورها به وسیله ی غیرفعال کردن ویژگی آتوران سرورها جلوگیری می کند.

AntiSpyware, AntiMalware and AntiRootkit

محافظت جامع در مقابل جاسوس ها، بدافزارها و روتکیت ها

  AntiSpyware عمل محافظت فوری را با مسدود کردن برنامه هایی که رفتار مشابه Spyware را بروز می دهند، انجام می دهد. همچنین ورودیهای ثبت شده، فایلهای سیستم و برنامه های نصب شده را اسکن و تهدیدهای یافت شده در سیستم را فهرست بندی می کند.

  ویژگی AntiSpyware به همراه AntiMalware از نصب برنامه های ناخواسته و فریبنده جلوگیری می نماید.

  آنتی روتکیت Rootkitها را بطور پيشگيرانه از طريق انجام اسكن عميق سيستم شناسايي و پاكسازي مي‌كند.

Firewall Protection

ويژگي محافظ فايروال (Firewall Protection) به صورت پنهان كار مي‌كند و در پس‌زمينه فعاليت‌هاي شبكه را براي شناسايي رفتارهاي خطرآفرين رصد مي‌كند تا پيش از نفوذ بدافزارها به سيستم، آنها را حذف نمايد.
آن از سیستم «Intrusion Detection» (یافتن دخول بی اجازه) برای پیدا کردن فعالیت شبکه ی آسیب رسان استفاده می کند و از سیستم «Intrusion Prevention» برای جلوگیری از حملات بداندیش استفاده می کند. 

Highlights

نصب ساده، اسکن بهینه ی ویروسیاب، استفاده ی حداقلی از منابع و زمان کاهش یافته ی انتقال برای گارانتی به روز رسانی های افزایشی (Incremental) که سرور شما در تمام وضعیت ها بدون مشکل کار می کند.

  فناوری قدرتمند و تعاملی که آن را به یکی از بهترین آنتی ویروسهای داینامیک موجود تبدیل کرده است.

  واسط کاربری بهبودیافته که دسترسی به چهار زمینه ی اصلی تنظیمات را می دهد.

  انجام دهنده ی وظایف سنگین با سرعت استثنایی ایده آل برای سرورهای شرکت های بزرگ با بار زیاد.

برخی از مشتریان شرکت