درباره سامانه پیام کوتاه

بازدید: 7098
پرینت

 

 

 

سامانه پیام کوتاه(SMS) سامان ارتباط سهند
شرکت سامان ارتباط سهند، استفاده بهینه از این پدیده(پیامک) را به عنوان یکی از فعالیت های خود تعریف کرده و در راستای کمکی هر چند ناچیز در حوزه IT کشور، اقدام به ارائه خدمات پیام کوتاه به بخش های مختلف جامعه نموده است

این سامانه تحت وب بوده و نیاز به هیچگونه سخت افزار و یا سیم کارت و ... ندارد

فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید البته اگر در محل کار نیز این امکان را ندارید در منزل و یا هرجای دنیا که باشید می توانید از این سامانه استفاده نمائید. 

 

برخي مزایای استفاده از سیستم پیام کوتاه مبتنی بر وب به سایر سیستم ها
هیچ گونه نیازی به نصب نرم افزار و سخت افزار خاص نیست. دسترسی به محیط مدیریت خط sms، تنها با نام کاربری و رمز عبور با امنیت کامل از طریق اینترنت میسر است.
خطوط مجازی sms نیاز به سیم کارت و اختصاص یک کامپیوتر جداگانه برای سیستم sms ندارد .در نتیجه هزینه ی تمام شده مقرون به صرفه می باشد.
سرور پیام کوتاه 24 ساعت شبانه روز online می باشد و امکان دریافت و ارسال  sms در هر ساعتی وجود دارد.
نرم افزار ارسال و مدیریت sms و کلیه اطلاعات وارد شده مانند شماره های تلفن همراه بر روی سرور شرکت ارائه دهنده نگهداری می شود . بنابراین از هر نقطه امکان دسترسی به آنها (با امنیت کامل) وجود دارد.
محیط مدیریت خط sms ،کاملا فارسی و با کاربری بسیار ساده طراحی شده است.
خطوط sms با اتصال مستقیم به سرور پیام کوتاه اپراتور مخابرات امکان ارسال با سرعت بالا را فراهم می آورد (بین 500 تا 2000 sms در دقیقه) در صورتی که سایر روشها ( مودم GSM  توانایی ارسال حداکثر10 تا 30 sms در دقیقه را دارد.

 

 

 

برخی از مشتریان شرکت